0262 999 47 73 - 0532 760 20 75
satis@brnvending.com

Hakkımızda

BRN Vending Çay Kahve Otomatları

BRN Vending, genç ve dinamik kadrosu ile koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

BRN Vending

Hizmetlerimiz, her zaman müşterilerimizin memnuniyeti ve güven ilkeleri temel alınarak sunulmaktadır. Bizlere duydukları güvene layık olabilmek şirketimizin temel politikasıdır. Müşterilerimizin memnuniyeti, şirketimizin başarısını belirlemekte ve bizlerinde gurur kaynağı olmaktadır. Her zaman beklenilenden daha fazlasını sunmak, hep bir adım ileride olmak farkımızdır. Standartları ve beklentileri aşmak, sektördeki liderlik konumumuzu sürekli pekiştirmek de en önemli ilkemizdir.

Hizmet kalitemizin sürekliliğini sağlamak, yeni teknolojileri takip etmek, kullanılan sistemlerde sürekli gelişimi sağlamak bizim için önemli bir unsurdur.

Hizmetlerimiz

A – Otomat Seçimleri: 

Hangi tip içecek otomatının şirketinizde kullanabileceğiniz, sizlerin tercihleri ve BRN Vending’in en önerileri ile beraber karar verilmektedir.

B – İşletim Sistemi Seçimi:

İşletim sisteminiz, firmanızda kullanılacak otomat modeline ve tercihleriniz göz önünde bulundurularak sizlerle birlikte kararlaştırılmaktadır. 

Otomatınızda bulunmasını istediğiniz ürünler, BRN Vendig’in ürün listesinden seçilmekte ve makineniz bu tercihlere göre hazırlanmaktadır. 

İşletim sistemlerimiz aşağıdaki gibidir:

– Otomatların Satın Alınması

Otomatları satın alan siz müşterilerimiz, BRN Vending ile; yiyecek – içecek otomatların bakımlarını, temizliğini kapsayan ve arızalara acil müdahaleyi içeren servis anlaşması yapıp şirketinizdeki sıcak içecek servislerinin mükemmelliğini sağlayabilir.

BRN Vending, yiyecek ve içecek otomatlarda kullanılacak ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilerine temin etmektedir.

– Bardak Başına Ücretlendirme

İhtiyaçlarınıza göre ortaklaşa belirleyebileceğimiz otomatlar şirketinize bedelsiz kurulacaktır. Yetkili servis elemanlarımız tüketiminize göre gerekli sıklıklarla serviste bulunan yiyecek ve içecek otomatlarının periyodik bakımını, programlanmasını ve günlük temizliğini siz müşterilerimiz için üstlenecektir. 

Elektronik ve mekanik sayaçlar aracılığı ile tüketilen bardak adedi tespit edilip, dönemsel tüketiminizin bedeli üzerinden fatura düzenlenecektir. Bu seçenekte tükettiğiniz miktarda ödeme yapma imkanınız olacaktır.