0262 999 47 73 - 0532 760 20 75
satis@brnvending.com

Teknik Servis

BRN Vending Çay Kahve Otomatları

Servis Ağımız

Şirket Merkezimizdeki Destek Hizmet birimlerimiz ve 7 gün 24 saat Gezici Teknik Servis Ekiplerimiz ile sürekli ve kesintisiz olarak; yiyecek – sıcak soğuk içecek otomatı montaj, kurulum, dolum, yedek parça ve teknik destek hizmetleri vermekteyiz. Gerektiğinde de müşterilerimizin talebi doğrultusunda Acil Teknik Servis Hizmeti sunmaktayız. 

Teknik Servis

BRN Vending, eğitimli ve yeterli sayıdaki personeli ile tüm sektörlerde en hızlı teknik servis verebilen firma unvanına sahiptir. Tüm yiyecek – sıcak soğuk içecek otomatlarımızın belirli sürelerle kalite ve hijyen denetimleri yapılır. Ekiplerimiz sıcak içecek ürünlerinin karışım oranını ve lezzetini sürekli kontrol ederek müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedefler.

Dolum ve Bakım

Satın almış olduğunuz yiyecek – sıcak soğuk içecek – kahve otomatlarına sizin istek ve ihtiyacınıza göre dolum ve/veya bakım servis hizmeti eğitimli personelimiz tarafından düzenli aralıklarla yapılmaktadır. 

Tüm makine ve otomatlarımız uzaktan erişim sistemi ile takip edilmektedir. Bu sayede çıkabilecek sorunlar anında giderilerek çalışma sisteminin kusursuz şekilde işlenmesinin devamlılığı sağlanmış olur.